KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8872505
nr 887 2505
Blandteknik
Carl Altena, Landsväg, signerad. , 17x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:39:38
800 kr
400 kr
500 kr
1.000 kr
1.200 kr